INFO

Wrzesień 13, 2009

Fotografia to nie tylko robienie zdjęć tego co widzę to także pokazywanie emocji. Chce tworzyć piękne obrazy, które pokażą nie tylko jak wyglądasz, ale też jaki jesteś. Efektem sesji ma być piękna historia zapisana na zdjęciach, do których chętnie będzie się wracać.

Sesja noworodka

Fotografowanie noworodków to moja wielka pasja. Uwielbiam utrwalać na zdjęciach ten niezwykły okres w życiu dziecka. Idealnym momentem na zdjęcia jest pierwszy tydzień po urodzeniu (6-10 dzień). Sesję najlepiej zarezerwować już w trakcie ciąży. Więcej o sesji noworodkowej w dziale „noworodki”.

Sesja niemowlaka i dziecka

Dzieci są wspaniałym tematem do zdjęć. Są spontaniczne, naturalne i szczere – moim celem w trakcie sesji jest pokazanie tego na zdjęciach. Nasze spotkanie ma być wspaniałą zabawą i przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka.

To jak przebiega sesja w dużej mierze zależy od Twojego maluszka. Średnio trwa od 60-90 minut.

Sesja brzuszkowa

Ciąża to piękny i niezwykły czas w życiu kobiety, kiedy to pod jej sercem rozwija się nowe życie. Warto ten moment utrwalić na zdjęciach. Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 30 a 37 tygodniem ciąży. Zazwyczaj jest to ok. 33-34 tygodnia kiedy brzuszek jest ładny i okrągły, jednak wszystko zależy od samopoczucia przyszłej mamy.

Inne sesje

Chętnie wykonam dla Ciebie sesję portretową, narzeczeńską czy buduarową. Jestem otwarta na propozycję i pomogę Ci zrealizować Twój pomysł. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.