Kolejna zakurzona sesja :) Na roczek najlepsza jest sesja torcikową i taką właśnie miał Kubuś. Miał przy tym dużo frajdy, a sam tocik – pychota! :D







Kolejna zakurzona sesja :) Na roczek najlepsza jest sesja torcikową i taką właśnie miał Kubuś. Miał przy tym dużo frajdy, a sam tocik – pychota! :D








Superrrr!:)
Też mi się baaardzo podoba ! :)