Michalina – sesja na roczek

Listopad 24, 2011

Dzisiaj na blogu ponownie zaświeci słońce, a to za sprawą Michalinki. Misia pierwszy raz pojawiła się u mnie na sesji noworodkowej, później spotkałyśmy się kiedy skończyła 3 miesiące dzięki temu będzie mieć piękną pamiątkę ze swojego pierwszego roku. Wracając do dzisiejszej wpisu – podglądają innych fotografów podpatrzyłam „zdjęcia z namiotem” i wiedziałam, że właśnie to chcę z Misią zrobić. Trochę problemów zrobiło nam ustawienie samego namiotu, ale jak widać na zdjęciach jakoś się trzymie ;-)

Dziękuję rodzicom Michalinki za zaufanie co do mojego szalonego pomysłu ;-) Z relacji mamy wiem, że Misia jest dość nieśmiała, ale chyba pamiętała mnie z naszych poprzednich spotkań bo na sesji była rewelacyjna i świetnie się bawiła ;-)

  1. Izabelinda pisze:

    Trzecie zdjęcie od góry, po lewej, jest fenomenalne, szkoda że takie malusie. Jest gdzieś możliwość obejrzenia większego rozmiaru?

  2. Świetna sesja Madzia!! Michalinka jest cudna i jak piesio fajnie pozuje. Nie tylko ujarzmiasz takie Maleństwa , ale jeszcze i ich pupilów. Bardzo radosna i słoneczna sesja. Miło popatrzeć , gdy za oknem deszczowo.

  3. Magdalena Marzec pisze:

    Cudowne.Fantastyczna sesja.

  4. Magda pisze:

    Dziekujemy za piękny wpis i kolejna cudowna sesję :) Pozdrawiamy